Środa, 24 kwietnia 2024 r.   (IV tydzień Okresu Wielkanocnego)   św. Jerzego, męczennika - wspomnienie dowolne

IV Niedziela Wielkanocy,
21 kwietnia 2024 r.

"Dobry pasterz daje życie swoje...". Nie zamykaj swojego dobra dla niektórych. Nie czekaj na takich, którzy wydadzą się godnymi. Miej szeroki gest. Niech twoje dobro cieszy wszystkich.

1. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  2. Dziś o 17.00 w szkole będzie nauka dla narzeczonych.
  3. Jutro, w poniedziałek 22 kwietnia, będzie spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  4. We wtorek 23 kwietnia jest uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
  5. W środę 24 kwietnia o 18.00 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek 25 kwietnia po Mszy Świętej o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do 20.00.
  7. W najbliższą niedzielę, 28 kwietnia, po Mszy Świętej o 9.30 będzie spotkanie Apostolatu Maryjnego.